Çocuğunuzla İzleyeceğiniz 10 Animasyon

Inside Out / Ters Yüz
Bunu izlerken çocuğunuzdan daha fazla keyif alabilirsiniz. Duygular üzerine yapılmış en başarılı filmlerden olan Ters Yüz için yazılan makalelerde, psikoloji üzerinde çok iyi etkileri olduğundan bahsediliyor.


Ice Age / Buz Devri
Yüzünde hep bir tebessümle izleyeceğiniz bir filmin ilki 2002’de vizyondaydı. O kadar sevildi ki ardından 4 devam filmi daha yapıldı. Filmin başrollerindeki miskin Sid’e bayılacaksınız.


Finding Nemo / Kayıp Balık Nemo
Aileyi ve dostluğu en tatlı anlatan filmlerden kendisi. Hatta filmdeki Dory karakteri için de yeni bir film vizyonda. Finding Dory de tavsiyelerimiz arasında.


Up / Yukarı Bak
Sevdiği eşini kaybeden tatlı ihtiyarın, karısının hayalini gerçekleştirmesini ve yolda yaşadıklarını anlatıyor bu tatlı animasyon. İzlerken o balonda uçmayı çok isteyeceksiniz. Bu arada filmin sonunda gözleri dolan büyükler gördük.


Madagascar / Madagaskar
Hayvanat bahçesinden kaçarak doğaya geri dönmeye çalışan bu karakterlerin hepsi birbirinden komik. Hayvanları seviyorsanız bu filmi de çok seveceksiniz. Birçok serisi çekilen animasyonun, 2018’de 4.sünün geleceği söyleniyor.


Wall-E / Vol-İ
Dünyanın çevre kirliğine yenik düşmesinin ardından sevimli robot Wall-E’ye temizlik görevi verildiği animasyon, insanların tüketim çılgınlığını ve çevreye verdiği zararları ele alıyor. Wall-E’ye Eve arasındaki tatlı iletişim ise çok eğlenceli. Yani çocuğunuz için çok da eğitici olacak dünya tatlısı bir film.


Kung Fu Panda / Kung Fu Panda
“Kendi kahramanın ol” diyen animasyonda, tatlı mı tatlı panda Po’nun kötülüklerle savaşmak için kung fu öğrenmesi anlatılıyor. Çevresi tarafından şişman ve beceresiz görünen panda, kendine inanarak neler yapılabileceğini herkese gösteriyor. Filmin 2 devam filmi daha var.


Little Prince / Küçük Prens
Antoine de Saint-Exupéry’nin dünyaca ünlü klasik kitabından uyarlanan animasyonu birkaç kelimeyle özetlemek çok zor. Her şeyin mümkün olduğu dünyanın kapısından içeri girin ve harika hayal gücünün tadını çıkarın.


Big Hero 6 / 6 Süper Kahraman
Zeki bir robot tasarımcısının kötü adamlara karşı gelerek, şehri kurtamaya çalışmasını anlatıyor bu tatlı animasyon. Dostluk, iyilik ve kardeşlik temalı film içinizin mutlulukla dolmasını sağlayacak.