DİĞER ÇEŞİTLER SATIN AL

Koroplast Koku Hapsetme Teknolojisine sahip çöp torbaları, kötü kokuları yapısındaki gözeneklerde hapseder, kokuların dışarı çıkmasına engel olur!

Koroplast Çöp Kokusunu Nasıl Hapseder ? 3 katlı dayanıklı Koroplast çöp torbalarının atık ile temas eden yüzeyinde kötü kokuları içerisinde hapseden özel bir formül bulunmaktadır. Dış yüzeyi, kötü kokuların dışarıya çıkmasını engellerken, orta yüzey ise içinde güzel koku esanslarını barındırır. Koroplast çöp torbaları koku hapsetme teknolojisi sayesinde kötü kokuları hapsederken siz dışarıdan mis gibi limon-lavanta- çilek-yasemin veya vanilya kokuları alırsınız.

Koku Hapsetme Teknolojisi Nedir ? Koku hapsetme teknolojisine sahip çöp torbaları, özel formülündeki zeolit minerelleri bir kalkan görevi görerek kokuları moleküllerindeki özel yapının içine hapseder kokular dışarıya çıkamaz. Türkiye’deki doğal yataklardan elde edilen bu mineral, milyonlarca yıl önce volkanların patlamasıyla ortaya çıkan kül ve lavların göl veya deniz sularıyla reaksiyona girmesi sonucunda oluşan çevre dostu bir üründür.

Koroplast Koku Hapsetme Teknolojisi Nasıl Çalışır?

FİLMLER

KOKUŞMUŞLAR ÇETESİNİN MACERALARI