Plaj Çantası Nasıl Hazırlanır?

Plaj Çantası Nasıl Hazırlanır?

  • Hazırlama Süresi : 20 Dakika 20 mins

Malzemeler

  • 1 Plaj Çantası

Hazırlanışı

1- Çantaya ilk girecek olan plaj havlusu. Havluları hem temiz kalması hem de az yer kaplaması için güzelce katlayıp fermuarlı poşete yerleştiriyoruz.
2- Ardından güneş kremimizin kapağını açıyoruz, Koroplast Streç Film’le bir güzel sarıyoruz ve ardından kapağı tekrar kapatıyoruz. Böylece çantanın içine akmıyor. Hadi bakalım, doğru çantaya!
3- Deniz kenarında cep telefonumuzu ve güneş gözlüğümüzü deniz kumundan ve sudan korumak için fermuarlı poşet yardımımıza koşuyor! Artık cep telefonunuza hiç güneş yağı ve deniz kumu bulaştırmadan poşetin içindeyken de dokunabilir, rahatça kullanabilirsiniz.
4- Peki ya deniz kenarının vazgeçilmezi atıştırmalıklar? Plaja meyve götürürken Koroplast Fermuarlı Poşet’in içine koyabilir, fermuarı kolayca açıp kapatarak atıştırmalıklarınızı afiyetle çıkarıp istediğiniz zaman yiyebilirsiniz.
5- Deniz sonrası ıslak mayomuzu da çantaya koymadan önce mutlaka Koroplast Fermuarlı Poşet’in içine koyuyoruz ki çantamız ıslamasın, günün tadı kaçmasın! İşte deniz kenarında yazın tadını çıkarmak bu kadar kolay!
Kanalımıza Abone Olun: 👉🏼http://bit.ly/KoroplastYoutube
BİZİ TAKİP EDİN Facebook 👉🏼https://www.facebook.com/koroplasthay...
Hayatı Kolaylaştıran Tarifler 👉🏼 https://www.instagram.com/hayatikolay...