Atıştırmalıklar nasıl taşınır?

Cevaplar


Koroplast Kilitli Poşet ile çocuklarınızın beslenmelerini uzun süre taze tutabilirsiniz.

Evde hazırladığım meyveleri tek tek Koroplast Alüminyum Folyo'lara    sarıyorum ve yanımda taşıyorum. Taze ve sağlıklı kalıyorlar.

Çocuklarla dışarı çıkarken, muhakkak yanıma onları oyalayacak yiyecekleri alıyorum. Yiyecekler Koroplast Kilitli Poşet sayesinde taze kalıyor ve çantayı kirletmeden korunabiliyor.

Koroplast Buzdolabı Poşeti'yle yanınıza çerez alın.

Uzun bir yola gideceksiniz ve elinizdeki yiyeceklerin bir kısmının soğuk kalması gerekiyorsa; Koroplast Alüminyum Folyo içersine bir bardak büyüklüğünde buzu sarın bu buzu da Koroplast Buzdolabı Poşeti'nin içerisine koyun. Yanınıza alacağınız malzemeleri de ayrı ayrı Koroplast Buzdolabı Poşeti içerisine koyun. Buz torbası ortada kalacak biçimde birbirlerine bağlayın. Şimdi hepsini Koroplast Büyük Boy Buzdolabı Poşeti'ne koyup bağlayın artık çantanızda mini bir buzdolabı var.

Oğlumun okulda yemesi için, meyveleri Koroplast Kilitli Poşet'e koyuyorum. Kolayca açılıyor ve birkaç kez kullanabiliyorum. Yeni desenlilere oğlum bayılıyor.

Çocuğumun okulda yemesi için meyveleri, Koroplast Kilitli Poşet'e koyuyorum. Kolayca açılıyor ve birkaç kez kullanabiliyorum. Yeni desenlilere oğlum bayılıyor.

Koroplast Kilitli Poşet içine, çocuğunuzun sevdiği kuruyemişlerden koyabilirsiniz.