Börek nasıl saklanır?

Cevaplar


Sardığım sigara böreklerimi Koroplast Buzdalabı Poşeti'ne 10'ar adet olarak koyuyorum. Misafirlerimin sayısına göre buzdolabımdan çıkarıp pişiriyorum.

Sigara ve paçanga böreğiniz sardıktan sonra çiğden dondurabilir, çözülmesini beklemeden kızartabilirsiniz. Bu sayede ani misafirlere karşı hazırlıklı olursunuz.

Sardığımız börekleri dondurucuda saklamak için Koroplast Buzdolabı Poşeti'ne koyduğumuzda, üst üste gelen böreklerin arasına Koroplast Pişirme Kağıdı'ndan koyunca börekler birbirine yapışmıyor.

Sigara ve paçanga böreklerini çiğden dondurabilir, çözülmesini beklemeden kızartabilirsiniz. Bu sayede ani misafirlere karşı hazırlıklı olursunuz.

Yufkalı böreklerimi hazırlayıp, aralarına Koroplast Buzdolabı Poşeti yerleştiriyorum ve öyle donduruyorum. Çıkarması daha kolay oluyor.

Hazır yufkayla yapılmış böreklerinizi Koroplast Buzdolabı Poşeti'nde kolaylıkla buzdolabında saklayabilirsiniz. Araya Koroplast Pişirme Kağıdı koymayı unutmayın.

Paçanga böreğini sardıktan sonra, çiğden dondurabilir ve çözülmesini beklemeden kızartabilirsiniz. Bu sayede ani misafirlere karşı hazırlıklı olursunuz.

Misafirlerime yaptığım börek ve keklerin üzerini, kurumasın diye Koroplast Streç Film ile kapatıyorum.