Ciğer nasıl pişirilir?

Cevaplar


Pişirdiğiniz ciğerin daha lezzetli olmasını isterseniz, ciğeri pişirmeden yarım saat kadar önce sütün içinde bekletin. Bu şekilde tadı daha çok hoşunuza gidecektir.

Tavada pişireceğiniz ciğerin yumuşak olması için, kızartma ununa 1 tatlı kaşığı kadar karbonat ilave edebilirsiniz.

Hazırlayacağınız ciğer tavayı daha da lezzetli yapmak istiyorsanız birkaç önerimiz var. Ciğer tava yapmadan önce, kızartma ununun içine 1 tatlı kaşığı kadar karbonat koymayı ihmal etmeyin. Ayrıca yağı iyice kızdırırsanız, Arnavut ciğerinin tadı çok daha lezzetli olur. Ciğerleri yarım saat kadar süt içinde de bekletebilirsiniz.

Tavada pişireceğiniz ciğerlerin yumuşak olması için, kızartacağınız una 1 tatlı kaşığı karbonat ilave edebilirsiniz

Ciğer tava yaparken, kızartmanın ununa 1 çay kaşığı karbonat eklerseniz ciğerler daha yumuşak olacaktır.

Hazırlayacağınız ciğer tavayı daha da lezzetli yapmak istiyorsanız, birkaç önerimiz var: Ciğer tava yapmadan önce, kızartma ununun içine bir tatlı kaşığı kadar karbonat koymayı ihmal etmeyin. Ayrıca yağı iyice kızdırırsanız, Arnavut ciğerinin tadı çok daha lezzetli olur. Ciğerleri yarım saat kadar süt içinde de bekletebilirsiniz

Hazırlayacağınız ciğer tavayı daha da lezzetli yapmak istiyorsanız, birkaç önerimiz var: Ciğer tava yapmadan önce, kızartma ununun içine 1 tatlı kaşığı kadar karbonat koymayı ihmal etmeyin. Ayrıca yağı iyice kızdırırsanız, Arnavut ciğerinin tadı çok daha lezzetli olur. Ciğerleri yarım saat kadar süt içinde de bekletebilirsiniz.

Kızartma yaparken ciğerleri bulayacağınız una, 1 kaşık karbonat koyarsanız ciğerin daha yumuşak kızarmasını sağlarsınız.

Arnavurt ciğeri pişirirken kızarma yağının içine bir çay kaşığı karbonat koyarsanız, ciğerleriniz daha yumuşak olacaktır.

Kuzu ciğerini pişirmeden önce, sirkeli suda bekletmek; hem kokusunu alır hem de çok daha lezzetli olmasını sağlar.