Çivi nasıl çakılır?

Cevaplar


Duvara büyük çivileri çakmak hiç de kolay değildir. İnsanı oldukça uğraştırır ve sıvanın dökülmesine de neden olabilir. Bunu önlemek için çiviyi çakmadan önce sabuna bulayın. Böylece çivi duvara kolayca girer.

Duvara büyük çivileri çakmak hiç de kolay değildir. İnsanı oldukça uğraştırır ve sıvanın dökülmesine de neden olabilir. Bunu önlemek için çiviyi çakmadan önce, sabuna bulayın. Böylece çivi duvara kolayca girer.

Duvara büyük çivileri çakmak hiç de kolay değildir. İnsanı oldukça uğraştırır ve sıvanın dökülmesine de neden olabilir. Bunu önlemek için, çiviyi çakmadan önce sabuna bulayın. Böylece çivi duvara kolayca girer.

Çivilerin geleceği yere diş macunu sürüp, çiviyi duvara dayayın. Bu şekilde çivi yerlerini kolayca belirlemiş olacaksınız. Üstelik diş macunu leke yapmayacak ve silindiğinde çıkacaktır.

Büyük çivileri çakmak hiç de kolay değildir. İnsanı oldukça uğraştırır ve sıvanın dökülmesine de neden olabilir. Bunu önlemek için, çiviyi çakmadan önce sabuna bulayın. Böylece çivi duvara kolayca girer.

Duvarınıza çivi çakacağınız zaman işaretlediğiniz yerin üzerine çapraz bant yapıştırın, çiviyi öyle çakın. Böylece duvarın alçısını çatlatmamış olacaksınız.

Duvara büyük çivileri çakmak hiç de kolay değildir. İnsanı oldukça uğraştırır ve sıvanın dökülmesine de neden olabilir. Bunu önlemek için, çiviyi çakmadan önce sabuna bulayın. Böylece çivi duvara kolayca girecektir.

Duvara çivi çakarken, aynı zamanda duvardaki alçı kırılmasın diyorsanız; duvarın üstüne çapraz şekilde bant yapıştırın ve çiviyi öyle çakın.

Çivi çakarken genelde elimize vururuz, ufak bir mandalla çiviyi tutup çakabiliriz, böylece elimize vurmamış oluruz.