Çöp kovasındaki koku nasıl önlenir?

Cevaplar


Bir miktar karbonat ya da kabartma tozu dökerseniz etrafa yaydığı kötü kokuyu önlemiş olursunuz.

Koroplast Çilek Kokulu Çöp Torbası'nı mutlaka denemelisiniz. Görünümüyle mutfağınıza şıklık katacaktır. Hoş kokusu sayesinde kötü kokuları hissetmeyeceksiniz.

Banyoya koyduğunuz bir çöp sepetine, Koroplast Kokulu Çöp Torbası koyun ve banyonuz mis gibi koksun.

Çöp kutunuzun içine bir miktar karbonat ya da kabartma tozu dökerseniz etrafa yaydığı kötü kokuyu önlemiş olursunuz.

Çöp kutunuzun içine bir miktar karbonat ya da kabartma tozu dökerseniz, etrafa yaydığı kötü kokuyu önlemiş olursunuz. Ya da Koroplast Kokulu Çöp Torbası kullanın.

Koroplast Kokulu Çöp Torbası alıyoruz, mis gibi kokan çöp kutuları ile tanışıyoruz. Akıtmayan, sızdırmayan; limonlu, çilekli, lavantalı harika poşetler ile tanışın.

Merhaba, Koroplast'ın ceşitli kokulardaki cöp torbalarına bayılıyorum; özelikle vanilya kokusu vazgeçilmezim. Üstelik diğer marka torbalara göre, çok daha sağlam ve dayanıklı. Çöp kovam kokulu torbalara bayılıyor, denemenizi tavsiye ederim.

Koroplast gibisi yok, çöpler kapının önünde tüm gün beklese de kötü koku sızmıyor, aksine limon kokusuyla ferahlık yayıyor.

Her gittiğim markette Koroplast Büyük Boy ve Çiçek Kokulu Çöp Torbası'nı arıyorum. Çöpüm 1 gün evde durmak zorunda kalsa bile, Koroplast sayesinde durduğu yer güzel kokuyor. Tavsiye ediyorumm.

Her ne kadar, biz hanımlar market torbalarını çöp torbası yerine kullansak da, sağlam olmadıkları kesin. Çöpleri sağlam ve koku yaymayan bir torbaya koymak şart.