Çöp torbası nerelerde kullanılır?

Cevaplar


Her an bir galoşa ihtiyacımız olabilir, böyle zamanlarda Koroplast Çöp Torbası'nı ayaklarımıza giyip bağlıyoruz.

Ben, arkadaşlarım ve ailem çok sık doğa yürüyüşlerine çıkıyoruz. Doğa her zaman değişkendir, Koroplast Büyük Boy Çöp Torbası her zaman, çantamızda olur. Bazen yağmurluk olarak kullandığımız olur. Olabilecek her hangi bir sıkıntı anında, belki de gece zorunlu konaklama için bile sizi nemden koruyacaktır.

Doğa yürüyüşlerinde çok terleriz... Kirlenen giysilerimi Koroplast Çöp Torbası'na koyarım. Sırt çantamdaki temiz eşyalarımla karışmamış olur.

Koroplast Büzgülü Çöp Torbası'nı banyodaki kirli sepetlerinizde kullanabilirsiniz. Hem kirli sepetinin içini yıkamak ya da temizlemekle vakit kaybetmezsiniz. Aynı torbayı uzun süre kullanabilirsiniz.

Okulda öğrencilerimle kağıtları geri dönüşüme göndermek için, Koroplast Kokulu Çöp Torbalarını kullanıyoruz. Mis kokusu çocukların çok hoşuna gidiyor. Çöp atma yarışına giriyorlar.

Mahallemde çöpler akşam toplanıyor. Bu yüzden sağlam, delinmeyen ve koku çıkmasını engelleyen Koroplast Çöp Torbası'na ihtiyacım var.

Ben kurban bayramında etleri, büyük boy poşetlere koyup eve getiriyorum. Leğen, kova derdine son. Giyilmedik kıyafetleri, kullanılmadık eşyaları içine koyuyorum, ihtiyaç sahiplerine veriyorum. Büyük kolaylık çanta, poşet derdi yok.

Sonbahar ve kış aylarında trekking ve kampçılık gibi faliyetlere gittiğinizde, yedek kıyafetlerinizi ve çoraplarınızı Koroplast Çöp Torbası'na koyarak çantanıza yerleştirirseniz; yağmurdan korumuş olur, kıyafetleriniz ıslandığında yedek kıyafetsiz kalmazsınız.