Elbise kılıfı nasıl yapılır?

Cevaplar


Kışlıklar yıkanıp kaldırılacak, yerini baharlık, yazlık kıyafetler alacak. Kışlıkları saklamak için fazla yeriniz yoksa, Koroplast Premium Jumbo Boy Çöp Torbası’nın dibine bir delik açabilir, askılara astığınız kıyafetleri kolayca saklayabilirsiniz.

Elbiselerinizin üzerine geçireceğiniz Koroplast Kokulu Çöp Torbası ile hem elbiselerinizi koruyup hem de mis gibi kokmalarını sağlarsınız.

İşim nedeniyle sık sık seyahat ediyorum. Takım elbiselerimi ve askıdaki diğer kıyafetletimi korumak için Koroplast Battal Boy Çöp Torbası'nı tersten elbiseye geçirerek askı kısmını ortadan deliyorum. Hem elbiseler kırışmıyor hem de temiz kalıyor.

Kışlıkları saklamak için fazla yeriniz yoksa, çöp torbasının dibine bir delik açıp askıdaki kıyafete geçirip yerine asabilirsiniz.

Fazla kullanılmayan askıdaki kıyafetleri Koroplast Çöp Torbası'nın içine geçirin. Askının asma yeri ile çöp torbasının dibinde bir delik açıp, kuru temizlemeden gelen kıyafetler gibi asın. Böylece tozlanmalarını engellemiş olursunuz.

Büyük boy çöp torbasının en altını, askının geçeceği kadar deldikten sonra elbise kılıfı olarak kullanabilirsiniz.

Koroplast Çöp Poşetlerimizle muhteşem bir elbise kılıfı yapabiliriz. Özellikle kapaksız dolap kullananlar için büyük kolaylık oluyor.

Çöp torbasının dibini delip askıya astığınız elbisenizi ya da takım elbisenizi çöp torbasınin içine geçiriyorsunuz, daha sonra ağzını büzüp bağlıyorsunuz. Eşyaları bu şekilde tozlanmadan dolapta saklayabilirsiniz.

Takım elbise, kaban gibi özel kıyafetlerinizi korumak için, Koroplast Çöp Poşetlerini askı geçecek kadar kesip giysinizin üstüne geçirin. Giysileriniz tertemiz kalır.

Kışlıklar yıkanıp kaldırılacak; yerini baharlık, yazlık kıyafetler alacak. Kışlıkları saklamak için fazla yeriniz yoksa, Koroplast Premium Jumbo Boy Çöp Torbası'nın dibine bir delik açabilir, askılara astığınız kıyafetleri kolayca saklayabilirsiniz.