Eşyalar nasıl taşınır?

Cevaplar


Ev taşırken en büyük yardımcım Koroplast Çöp Torba'ları… İçine istediğimi doldurup, ağzını bağlayınca işim kolaylaşıyor.

Ev taşırken, valizlere sığmayan kıyafetlerimi Koroplast Çöp Torbası'na koyuyorum, güvenle taşıyorum.

Taşınırken kıyafetlerinizi koyacak valiz bulamadıysanız, Koroplast Battal Boy Çöp Torbası'na doldurun. Ağzını bağlayın ve rahatça taşıyın.

Taşınırken eşyalar kirlenmesin, toz tutmasın diye üzerine Koroplast Çöp Torbası geçirin.

Ev taşırken; hurçların içine yerleştirdiğiniz kıyafet, nevresim ve yastıkları önce Koroplast Çöp Torbası'na koyun, sonra hurçlara yerleştirin. Evden eve taşınan bu hurç içindeki malzemelerin hava ve su ile teması kesileceği için, tekrar yerleştirme işleminde yıkamanıza gerek kalmaz. Koroplast'ın içinde muhafaza edildiği için temiz olarak çıkar, yerleştirme ve düzenleme sırasında zaman kazanırsınız.

Koroplast Çöp Torbası sadece çöp koymak için değil, taşınma esnasında kırılacak eşyalarınızı çöp poşetlerine koyabilirsiniz. Hem koli gibi çok yer kaplamıyor hem de pratik, temiz ve güvenli...

Ev taşırken, yazlığa geçerken vs. Koroplast Jumbo Boy Çöp Torbası en büyük yardımcım. Giysileri, nevresimleri, perdeleri ve oyuncakları hep Koroplast Jumbo Boy Çöp Torbası ile taşıyorum. Tavsiye ederim, çok pratik bir çözüm sağlıyor.

Taşınma esnasında büyük boy, özellikle kokulu çöp torbalarına kıyafetlerimizi koyarak taşıyoruz. Hem kirlenmesini engelliyoruz hem de muhteşem kokuyorlar.

Yurtta kalan bir öğrenci olarak, her dönem sonunda, bir sonraki dönem tekrar taşınmak için odamı boşaltmam gerekiyor. Tabii odaya birden fazla seferde taşıdığım eşyaları, tek seferde toplamak demek oluyor bu. Valizlere doldurmak, poşetlere tıkmak... Bu sene hayatımı kolaylaştıran bir yöntem buldum: Koroplast Çiçek Kokulu Büzgülü Çöp Torbası aldım ve eşyalarımı onun içerisine doldurdum. Valiz kullanmama gerek bile kalmadı; 8 valiz yerine, 8 büyük boy çöp torbası kullandım. Herkese tavsiye ederim.