Et suyu küpleri nasıl hazırlanır?

Cevaplar


Haşladığınız etinizin suyunu Koroplast Buz Torbası'na koyun ve dondurun. Kullanmak istediğiniz zaman yemeklerinize birer adet atabilirsiniz, çok lezzetli olacaktır.

Et ve tavuk suyunu kaynatıp soğuduktan sonra, Koroplast Buz Torba'larına doldurun ve dondurun. Çorba yapacağınız zaman lezzet bulyonunuz hazır.

Buz torbasıyla organik et suyu ve tavuk suyu tabletlerinizi yapabilirsiniz.

Kemikli eti haşlayarak suyunu Koroplast Buz Torbası'na dökün, buzluğa atın. Pratik ve doğal et suyunu yemeklerinizde kullanabilirsiniz.

İlik kemiği kaynatarak, et suyu elde ediyoruz. Soğuyunca Koroplast Buz Torbası'na aktarıp donduruyoruz. Daha sonra çorba, pilav ve yemeklere ekliyoruz. Böylelikle yemeklerimiz daha besleyicive daha lezzetli oluyor. Bebeklere ve küçük çocuklara besin değeri yemekler hazırlayabiliyoruz. Teşekkürler Koroplast.

Haşlama yaptığınızda kalan et suyunu süzgeçten geçirip, küçük buz kalıplarına, pet bardaklara koyup dondurararak kendi bulyonunuzu yapabilirsiniz. Yapacağınız yemeğe göre boyutlandırıp kullanabilirsiniz. Orijinal, doğal ve ev yapımı bulyon…

Yapacağınız tavuk ya da et suyunu Koroplast Buz Torbası'na doldurarak buzluğa atın. İhtiyacınız olduğunda çıkarıp bulyonunuzu kulllanın.

Haşladığınız kemik suyu veya tavuk suyunu, buzluklara doldurun ve dondurucuya koyun. Tabletler gibi, ne kadar gerekliyse, o kadar koyun. Doğal ve pratik...

Akşam yemeği hazırlıkları başladı, tavuk veya kırmızı eti pişirdiniz. Et suyunu ise ziyan etmek istemiyorsunuz! Pişirdiğiniz etin suyunu soğuduktan sonra Koroplast Buz Torbasına doldurun ve buzluğa atın. Donmuş et suyunu ihtiyacınız olduğunda kullanabilirsiniz.

Et ve tavuk suyunu kaynatıp soğuduktan sonra Koroplast Buz Torbalarına doldurun ve dondurun. Çorba yapacağınız zaman lezzet bulyonunuz hazır.