Evde buz kompresi nasıl hazırlanır?

Cevaplar


Koroplast Kilitli Poşet'lerinin içine su doldurup buzluğa atın. Buz matarası elde etmiş olursunuz, yaralandığınızda kullabilirsiniz.

Bileğiniz incindi ve şişmemesi için soğuk kompres yapmanız lazım. Sarın bileğinize Koroplast Buz Torbası'nı, bileğinizin her yanına, aynı anda soğuk kompres yapın. Böylece buzu elinizle gezdirmenize gerek kalmaz, rahatça uzanır dinlenirsiniz.

Soğuk saklanması gereken yiyeceklerle yolculuk yapmak gerektiğinde (hazır buz kabı mevcut değilse), bir Koroplast Buzdolabı Poşeti'ni su ile doldurup sıkıca bağlayıp dondurarak kullanıyorum.

Koroplast Buzdolabı Poşeti'ne belirli miktarda su koyup buzluğa yatay şekilde koyuyorum. Daha sonra ihtiyaç olduğunda soğuk kompres olarak rahatça kullanıyorum.

Koroplast Buzdolabı Poşeti içerisine bir miktar buz koyup yolculukta ilaç ve gıda ürünlerini arasına poşetin içine koyarak belirli bir süre soğuk kalmalarını sağlıyorum.

Koroplast Buzdolabı Poşeti'ne su doldurup, buzluğa koyuyorum ve o su torbada donuyor. Çocuklar düştükleri zaman onu pansuman olarak kullanıyorum.