Giysiler nasıl güzel kokar?

Cevaplar


Naftalin kokusundan hoşlanmıyorsanız, dolapların içine limon kabuğu ve karanfil taneleri koyun. Böylece hem güve gelmeyecek hem de giysileriniz güzel kokacak.

Elbiselerinizin güzel kokmasını istiyorsanız, pamuğu kolonya veya parfümle ıslatıp dolabınıza asın. Bu çok basit yöntemle dolabınızdaki diğer giysiler de güzel kokacaktır.

Bitmiş küçük parfüm şişelerini atmaya kıyamıyorsanız, onları çamaşır dolabınıza koyun. Böylece çamaşırlarınızın hoş kokmasını sağlarsınız.

Dolapta elbiselerimin güzel kokması için pamuğa parfüm sıkıp dolaba atıyorum, elbiselerim hep güzel kokuyor.

Giysilerinizin hoş kokması için, gardrobunuzun içine bir torba içinde sabun koyun. Gardrobunuzun kapağını sıkıca kapatın. Birkaç gün sonra tüm giysilerinize mis gibi sabun kokusu sinecektir.

Parfümü bitmiş küçük parfüm şişelerini atmaya kıyamıyorsanız; onları çamaşır dolabınıza koyun .Böylece çamaşırlarınızın hoş kokmasını sağlarsınız.

Koroplast Çöp Torba'ları o kadar güzel kokuyor ki, (özellikle çilekli olanı favorim ) kıyafet dolabıma kazakların arasına birer tane katlayıp koyuyorum.  Mis kokulu kazaklar giyiyorum.

Koroplast Kilitli Poşet'lere sabun rendeleyip gardrop ve çekmecelerinize koyun. Poşete birkaç delik açarak kokusunun yayılmasını sağlayın. Her açtığınızda harika bir kokuyla karşılaşacaksınız.

Naftalin kokusundan hoşlanmıyorsanız, Koroplast Buzdolabı Poşeti'ni iğne ile delip limon kabuğu ve karanfil tanelerini poşetin içine koyun. Dolapların içine yerleştirelim. Böylece hem güve gelmeyecek hem de giysileriniz güzel kokacak.

Koroplast mis kokulu çöp torbasıyla bütün kıyafetlerinizi, uzun süre dolapta havalandırmadan saklayabilirsiniz.