Giysiler nasıl saklanır?

Cevaplar


Rafa kaldırdığınız kışlık kazaklar için de bir önerimiz var: Koroplast Limon Kokulu Çöp Torbası... Kazaklarınızın hem güveye hem toza karşı korunmasını sağlayacak, hem de mis gibi kokacak.

Çilek Kokulu Koroplast Çöp Torbası'nda kışlık kıyafetlerinizi muhafaza edebilirsiniz. Bazada nem almadan, bir dahaki kışa kadar güvenle saklayabilirsiniz.

Rafa kaldırdığınız kışlık kazaklar için de bir önerimiz var: Limon Kokulu Büzgülü Koroplast Çöp Torbası... Kazaklarınızın hem güveye ve toza karşı korunmasını sağlayacak hem de çamaşırlarınız mis gibi kokacak.

Giysi veya yorganlarınızı Koroplast Büzgülü Çöp Torbası'na koyup, ağzını bağlamadan elektrik süpürgesi ile içindeki havayı çekin. Kendi vakumlu saklama poşetlerinizi elde edebilirsiniz.

Koroplast Battal Boy Çöp Torbası bu iş için biçilmiş kaftan. Kışlıkları poşete koyuyorum, ağız kısmını iyice kapatıyorum. Ayrıca evde kullanmadığınız eşyaları da bu şekilde saklayabilirsiniz.

Rafa kaldırdığınız kışlık kazaklar için de bir önerimiz var: Limon kokulu büzgülü Koroplast Çöp Torbası, kazaklarınızın hem güveye hem toza karşı korunmasını sağlayacak hem de çamaşırlarınız mis gibi kokacak.

Rafa kaldırdığınız kışlık kazaklar için bir önerimiz var: Limon Kokulu Büzgülü Koroplast Çöp Torbası, kazaklarınızın hem güveye ve toza karşı korunmasını sağlayacak hem de çamaşırlarınız mis gibi kokacak.

Koroplast Çöp Torbası'nı yazlık veya kışlık kıyafetleri kaldırırken kullanıyorum. Giysileri çöp torbasına yerleştirerek, ağzını kapatıyorum ve saklıyorum.

Kışlık veya yazlık giysileriniz kaldırırken, Koroplast Büyük Boy Çöp Torba'larına koyarak muhafaza edebilirsiniz.

Çocukların fazla kıyafetlerini Koroplast Çöp Torbası'na koyarak muhafaza ediyorum.