Kıyma nasıl saklanır?

Cevaplar


Kıymanızı soğan ile kavurarak Koroplast Buzdolabı Poşeti'ne koyarak dondurucuda saklayabilirsiniz. Bu sayede yemek yaparken daha az vakit harcarsınız.

Aldığınız kıymanın tamamını kullanmayacaksanız eğer, kavurup Koroplast Buzdolabı Poşetlerine  bölerek derin dondurucuda saklayabilirsiniz. Hatta soğanla kavurursanız yemek yapacağınız zaman size vakit kazandıracaktır.

Kıymalı çorba için daha önceden kavrulmuş kıymalar buzdolabı poşetinde saklanıp, kullanılacağı zaman pratiklik kazanılabilir.

Fazla alınan kıyma gibi et ürünleri buzdolabı poşetinde buzlukta saklanırsa ileride kullanılma imkanı olur.

Kıymanın ömrünü uzatmak için; kıymayı soğanla kavurup yemek harcı olarak saklama kabına ya da buzdolabı poşetlerine koyun. Elinizin altında kavrulmuş kıyma olunca işleriniz hızlanır hem de kıyma uzun ömürlü olur.

Aldığınız kıymayı buzluğa kaldıracağınız zaman, buzdolabı poşetine koyun ve merdaneyle düzleştirin. Çözdürmek daha kolay oluyor.

Kıymayı kavurarak buzdolabı poşetine koyarak, dondurucuda saklayabilirsiniz. Bu sayede yemek yaparken daha az vakit harcarsınız.

Kıymayı soğanla kavurup yemek harcı olarak, saklama kabına ya da Koroplast Buzdolabı Poşetleri'ne koyun. Elinizin altında kavrulmuş kıyma olunca, işleriniz hızlanır hem de kıyma uzun ömürlü olur.

Kıymanın ömrünü uzatmak için; kıymayı soğanla kavurup yemek harcı olarak saklama kabına ya da poşetlere koyun. Elinizin altında kavrulmuş kıyma olunca işleriniz hızlanır hem de kıyma uzun ömürlü olur.

Koroplast Buzdalabı Poşeti'ne koyduğunuz kıymayı top şeklinde değil de yassı olarak koyarsanız, daha çabuk çözüldüğünü göreceksiniz.