Koroplast ürünleri ile nasıl zaman kazanılır?

Cevaplar


Buzdolabı poşetlerini elime geçirip, hamur yoğurabiliyorum. Ya da yeşil ceviz yiyeceğim zaman da elime geçiriyorum ve ceviz ellerimi boyamıyor.

Kek, börek ve poğaçalarımı ve fırında pişirdiğim yemeklerimde Koroplast Alüminyum Folyo ve Pişirme Kağıdı sayesinde, hem zamandan kazanıyor hem de yemeklerimin daha lezzetli olmasını sağlıyorum. Aldığım ürünleri saklamak için Streç Film ve Alüminyum Folyo bir numara... İyi ki Koroplast var!

İftara ani bir misafiriniz mi geldi? N'aparım diye düşünmeyin. Tek yapacağınız; yemeğinize karar verip, Koroplast Pişirme Kağıdı kullanarak pişirmek.

Yemeği önceden yapıp Koroplast Streç Film ile kaplıyorum, ne sıcaklığı gidiyor ne tadı... Oğlum gelince yeniden ısıtmıyorum, yakıttan tasarruf ediyorum.

Bitmiş pilleri çöp kutuları yerine Koroplast Buzdolabı Poşeti'nde biriktirebilirsiniz. En yakın pil atık merkezlerine el değmeden teslim edebiliriz.

Koroplast'ın tüm ürünleri sayesinde, yemeklere ayrı bir lezzet geliyor. Yemekler tepsiye yapışmıyor, tadı ayrı bir güzel oluyor. Koroplast hayatımızı kolaylaştırıyor.

Koroplast'ın her ürünü bir harika... Kilitli poşetleriyle evde yaptığım kekleri, kurabiyeleri iş yerinde arkadaşlarımla taptaze paylaşıyorum. Boy boy çöp torbaları çok pratik, evde her tür işlerim onunla daha kolay. Evimin toparlıyıcısı oldular, iyi ki varsın Koraplast!

Haftanın neredeyse her günü çalıştığım için, eve fazla vakit ayıramıyorum. O yüzden yemekten kalktığımızda kalan yemekleri kesme aparatı hediyeli streç film ile kaplıyorum. Buzdolabında kolayca saklıyorum.

Benim mutfaktaki elim ayağım... Buzdolabına kaldıracağım kapaksız kaplar içindeyse hemen üstüne Koroplast Streç Film çekiyorum. Pastalara şekil vermek için kullanıyorum.

Üniversite öğrencisi olarak bulaşık büyük dertti. Ben de tabakları Koroplast Streç Film'le sarıyorum ve yemekten sonra çöpe atıyorum, tabaklar hep temiz kalıyor.