Kurban eti nasıl saklanır?

Cevaplar


Malum Kurban Bayramı yaklaşıyor. Ben etleri önce kuşbaşı, ızgaralık, yemeklik olarak hazırlıyorum. Daha sonra Koroplast Buzdolabı Poşeti'ne koyuyor ve derin dondurucuya atıyorum. Daha sonra kolaylık oluyor...

Kurban etlerinin saklanması ve dağıtılması için en ideal, hijyenik ve pratik yöntem; Koroplast Buzdolabı Poşeti… Etler bakteri üretmeden, bozulmadan ve güvenle uzun süre buzdolaplarında saklanabiliyor.

Koroplast Buzdolanı Poşeti ile kurban bayramı vesilesi ile gelen etleri ve kendi etlerinizi baharatlayıp poşetleyin. Buzdolabına atın, ihtiyacınız olduğunda çıkarın ve pişirin.

Kurban bayramında parçalanmış etleri temiz ve sağlıklı bir şekilde taşımak için; Koroplast poşetlerini kullanıyorum. Bu şekilde, ailem için iyi bir tercih yapmış oluyorum.

Kurban bayramı gelince aklan gelen ilk isim: Koroplast Buzdolabı Poşeti oluyor. Etleri bölüp poşetlerin içinde saklıyoruz. Kemikli etler de bile yırtılmıyor.

Kurban bayramı gelince akla ilk Koroplast Buzdolabı Poşeti gelir. Etleri bölüp poşetlerde saklıyoruz. Kemikli etlerde bile yırtılmıyor, çok dayanıklı.

Kurban bayramı yaklaşıyor, her eve etler doluyor... Parça et, kemik veya kıymayı Koroplast Buzdolabı Poşet'lerine koyup buzluğa yerleştiriyorsunuz. Buzdolabında mis gibi ve taze kalıyor.

Bu bayramda yine Koroplast sayesinde pratik geçti.  Etlerimi doğrayarak Koroplast'ın o muhteşem buzdolabı poşetlerinde saklamanın mutluluğunu yaşıyorum.

Kurban etlerini Koroplast Orta Boy Buzdolabı Poşeti'ne bölüyorum. Küçük poşetlere böldüğüm kıymalar hem kendime hem de komşularıma rahatlık sağlıyor.

Kurban etlerinin saklanması ve dağıtılması için; en ideal, hijyenik ve pratik yöntem Koroplast Buzdolabı Poşeti... Etler, bakteri üretmeden, bozulmadan ve güvenle uzun süre buzdolaplarında saklanabiliyor.