Meyveli buz nasıl yapılır?

Cevaplar


Buzu dondururken suyun içine kiraz, nane yaprağı, vişne, yeşil zeytin, çilek  koyup dondurun. İçkilere güzel tat ve görüntü verecektir.

Koroplast Buz Poşetleri içerisine küçük doğranmış meyve ilave ediyorum ve donduruyorum. İçeçeklerimize ayrı bir tat ve görsellik katıyor.

Yaklaşan yaz günleri için suyun içine limon sıkıp küçük parçalar halinde kestiğiniz nane yapraklarını ilave edin. Koroplast Buz Torbası'na koyun ve dondurun. Sıcak günlerde ferahlamak için içeceğinizin içine atacağınız aromalı buz parçaları her zaman elinizin altında olsun.

Koroplast Buz Poşet'lerinin içine meyve parçacıkları (nar tanesi gibi) atarak donduruyorum. Böylece Türk kahvesinin yanında ikram ettiğim suyun içine atarak, misafirlerime son  derece şık sunumlar yapabiliyorum.

Koroplast Buz Poşet'leri içerisine küçük doğranmış meyve ilave ediyorum. İçeceklerimize ayrı bir tat ve görsellik katıyor.

Koroplast Buz Torbası içerisine küçük doğranmış meyve ilave ederek içeceklerimize ayrı bir tat ve görsellik katıyoruz.

Buzu dondururken suyun içine kiraz, nane yaprağı, vişne, yeşil zeytin, çilek koyup dondurun. İçkilere güzel tat ve görüntü verecektir. Suyu kaynatıp soğuttuktan sonra, buz kalıplarına koyup dondurursanız; buzlar daha canlı, kristal gibi görünecektir.

Meyveleri buz kalıplarına bir miktar suyla koyun, serinlemek ve sağlık için birebir.