Ocağınız nasıl temiz kalır?

Cevaplar


Ben ocağımın demirlerini ve yanan bölümlerinin alt kısımlarını Koroplast Alüminyum Folyo'yla kaplıyorum, kızartma dahi yapsam ocağım kirlenmiyor.  

Ben ocağımın demirlerini ve yanan bölümlerinin alt kısımlarını Koroplast Alüminyum Folyo'yla kaplıyorum. Kızartma dahi yapsam ocağım kirlenmiyor.

Ben ocağımın demirlerini ve yanan bölümlerinin alt kısımlarını Koroplast Alüminyum Folyo'yla kaplıyorum. Kızartma dahi yapsam ocağım kirlenmiyor. Koroplast, iyi ki varsın.

Ben ocağımın demirlerini ve yanan bölümlerinin alt kısımlarını Koroplast Alüminyum Folyo'yla kaplıyorum. Kızartma dahi yapsam ocağım kirlenmiyor. Koroplast iyi ki varsın.

Ben ocağımın demirlerini ve yanan bölümlerinin alt kısımlarını Koroplast Alüminyum Folyo'yla kaplıyorum kızartma dahi yapsam ocağım kirlenmiyor.

Ocak demirlerini daima temiz tutmak istiyorsanız, haftada bir kere bulaşıklarla birlikte makinede yıkayın. Böylece fazla yağlanmadan bu sorunu çözmüş olursunuz.

Koroplast Alüminyum Folyo'yu ocaklarınızın başlık ve gövdelerine sararak her zaman temiz kalmalarını sağlayabilir, zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

Ocakta kızartma yapacağımız zaman, etrafını Koroplast Alüminyum Folyo ile örterseniz temizlik derdi kalmıyor. Özellikle balık kızartırken…

Yemekten yapımı esnasında ocakların nasıl kirlendiklerini ve o kirlerin nasıl zor çıktığını hanımlar bilir. Ben çalışan bir bayanım ve zamanım sınırlı olduğu için, her gün ocağımın üzerinde oluşan yemek lekelerini silmektense Koroplast Alüminyum Folyo ile ocağımı kaplıyorum. Böylelikle hafta da bir kez değiştirmek suretiyle ocağımı her daim temiz tutuyorum.

Ocağın demirlerini ve yanan bölümlerinin alt kısımlarını Koroplast Alüminyum Folyo'yla kaplayın, tertemiz kaldığını göreceksiniz.