Omlet nasıl yapılır?

Cevaplar


Omletinizi bal ile yapmayı denediniz mi? Yumurtayı pişireceğiniz yağı kızdırıp biraz bal ekleyin ve yumurtaları kırın. Çok lezzetli değişik bir yumurta yiyeceksiniz.

Kabarık bir omlet yapmak istiyorsanız,1 çorba kaşığı suyun içerisine 1 çay kaşığı mısır unu karıştırın. Hazırladığınız karışımı yumurtaya ilave edin. Böylece kabarık bir omlet yapmış olacaksınız.

Kabarık bir omlet yapmak istiyorsanız; 1 çorba kaşığı suyu, 1 çay kaşığı mısır unu ile karıştırıp yumurtaya ilave edin.

Kabarık bir omlet yapmak istiyorsanız, bir çorba kaşığı suyun içerisine bir çay kaşığı mısır unu karıştırın. Hazırladığınız karışımı yumurtaya ilave edin. Böylece kabarık bir omlet yapmış olacaksınız.

Omletinizi bal ile yapmayı denediniz mi? Yumurtayı pişireceğiniz yağı kızdırıp biraz bal ekleyin, yumurtaları kırın. Çok lezzetli değişik bir yumurta yiyeceksiniz.

Kabarık bir omlet yapmak istiyorsanız; 1 çorba kaşığı suyun içerisine 1 çay kaşığı  mısır unu karıştırın. Hazırladığınız karışımı yumurtaya ilave edin. Böylece kabarık bir omlet yapmış olacaksınız.

Kabarık bir omlet yapmak istiyorsanız; bir yemek kaşığı suyun içine, bir çay kaşığı mısır unu ekleyin. Hazırladığınız karışımı yumurtaya ilave edin. Böylece kabarık bir omlet yapmış olacaksınız.

Yumurtayı çırpmadan önce, içine kabartma tozu ve un ekleyin. Omlete 2 yumurta kırsanız bile 6 yumurta kırmış gibi olursunuz.

Kabarık bir omlet yapmak istiyorsanız, 1 çorba kaşığı suyun içerisine 1 çay kaşığı  mısır unu karıştırın. Hazırladığınız karışımı yumurtaya ilave edin. Böylece kabarık bir omlet yapmış olacaksınız.