Porselendeki çatlaklar nasıl onarılır?

Cevaplar


Yemek takımınızdaki tabakların çatlaklar sebebiyle kırılmalarından ve takımın bozulmasından korkuyorsanız; çatlak tabağı bir tencereye yerleştirip süt ile doldurun. Çok kısık ateşte 45 dakika kaynatın ve soğumaya bırakın. Çatlaklardan eser kalmayacaktır.

Günlük ya da misafir yemek takımınızdaki tabakların çatlaklar sebebiyle kırılmalarından ve takımın bozulmasından korkuyorsanız; çatlak tabağı bir tencereye yerleştirip süt ile doldurun. Çok kısık ateşte 45 dakika kaynatın ve soğumaya bırakın. Çatlaklardan eser kalmayacaktır. Aynı işlemi, tüm porselen objeleriniz için deneyebilirsiniz.

Tabağınızın ufaç çatlak görüntüsünü gidermek için, çatlak tabağı bir tencereye yerleştirip, süt ile doldurun. Çok kısık ateşte 45 dakika kaynatın ve soğumaya bırakın. Çatlaklardan eser kalmayacaktır.

Yemek takımınızdaki tabakların çatlaklar sebebiyle kırılmalarından ve takımın bozulmasından korkuyorsanız; çatlak tabağı bir tencereye yerleştirin, süt ile doldurun. Çok kısık ateşte 45 dakika kaynatın ve soğumaya bırakın. Çatlaklardan eser kalmayacaktır. Aynı işlemi, tüm porselen objeleriniz için deneyebilirsiniz.

Anneannenizden kalma kıymetli vazo çatladıysa üzülmeyin. İçine yerleştireceğiniz bir Koroplast Buzdolabı Poşeti'yle su sızdırmayacağından daha uzun seneler kullanabilirsiniz.

Çatlak porselenin üstünü kaplayacak şekilde süt dolu tencereye koyun, yarım saat kısık ateşte kaynatın. Soğuduğu zaman çatlaktan eser kalmayacak.

Yemek takımızdaki tabakların çatlaklar sebebiyle kırılmasından ve takımın bozulmasından korkuyorsanız; çatlak tabağı bir tencereye yerleştirip süt ile doldurun. Çok kısık ateşte 45 dakika kaynatın ve soğumaya bırakın. Çatlaklardan eser kalmayacaktır. Aynı işlemi tüm porselen objeleriniz için deneyebilirsiniz.