Tost makinesi nasıl temiz kalır?

Cevaplar


Tost yaparken, pişirme kağıdı kullanın; tost makineniz temiz kalsın.

Tost yaparken ızgaraya yapışıyor, ızgarayı temizlemek benim için çok büyük sıkıntı yaratıyordu; ızgarayı temizleyeyim derken ızgara çiziliyordu, o da hoş bir görüntü değildi. Sonra deneyerek bir şey buldum, Koroplast Pişirme Kağıdı'nın arasında tost yaptım ve harika oldu. Hem temizlik gerektirmeden, ızgaraya yapışmadan tostlar yapmaya başladım ve artık benim için tost yapmak çok kolaylaştı.

Tost makinenize Koroplast Pişirme Kağıdı sererek tostlarınızı ve ızgaralarınızı yaparsanız, tost makinesi temizliği sizin için dert olmayacak. Ayrıca Koroplast pişirme kağıdı serdiğiniz tost makinenizde pişireceğiniz kestanelerle kışın tadı bambaşka olacak.

Ögrenci yurdunda elimde eski bir tost makinesi vardı. Tostu daha sağlıklı pişirmek için, içine Koroplast Yağlı Kağıt yerleştirdim ve tostumu daha sağlıklı bir şekilde pişirdim.

Koroplast Pişirme Kağıdı'nı tost makinemin alt ve üst zeminini kaplayacak uzunlukta kesip yerleştiriyorum. Her kullandığımda makinemin içi kirlenmiyor. Birkaç kullanımdan sonra, Koroplast Pişirme Kağıdı'nın yenisi ile değiştiriyorum.

Ekmek kırıntıları ve akan peynir ile en çok kirlenen küçük ev aleti, tost makinesidir. Bunu engellemk için, iç haznesi kadar Koroplast Pişirme Kağıdı keserek kullanın. Tostu pişirme kağıdının arasına koyarak pişirin. Hem içindeki malzemeler akmaz hem de ekmek kırıntıları dökülmez.

Tost makinenizin boyuna göre, pişirme kağıdını 2 katlı şekilde koparıp tost makinesine koyun. Tostuiçine koyun, makineniz kirlenmemiş olacaktır.

Tost makinesinde börek ısıtırken, tost yaparken veya sucuk pişirirken; alüminyum folyo veya pişirme kağıdı kullanın. Makinenin teflonu tertemiz kalsın.

Bol kaşarlı tost yaparken, Koroplast Pişirme Kağıdı kullanarak hem kaşarın güzel erimesinin keyfini yaşıyorum hem de tost makinem tertemiz kalıyor.

Koroplast Pişirme Kağıdı'nı tost makinesinin arasına iki kat koyup, tostları öyle yapıyorum. Tosttan akan peynirler yanıp makineyi kirletmiyor.