Valiz nasıl hazırlanır?

Cevaplar


Yaz geldi, geçiyor... Koroplast Buzdolabı Poşetleriyle ayakkabılarınızı, terliklerinizi ve mayolarınızı poşetlemenin zamanı geldi. Haydi tatile…

Tatile giderken, terliklerinizi ve ayakkabılarınızı Koroplast Kokulu Çöp Torbası'na koyup, bavulunuza yerleştirebilirsiniz.

Tatile çıkarken eşimin, çocuğumun ve kendimin çorap ve çamaşır gibi küçük eşyalarımızı ayrı ayrı Koroplast Kilitli Poşetl'ere koyuyorum. Üzerine de isimleri yazdığımda düzen bozulmadan aradığımı buluyorum.

Tatil başladı, tatile giderken mutlaka yanınıza  alacağınız özel eşyalarınız vardır; Koroplast Buzdolabı Poşet2lerine koyup çantaya atın.

Pantolonlar valize koyulurken rulo haline getirilirse, kat izleri olmayacaktır.

Bavullarınıza ayakkabıları daha rahat yerleştirmek için, ayakkabıları saç bonesine koymanız az yer kaplamasını sağlayacaktır.

Bavulunuzu mu hazırlıyorsunuz? Kırılacak eşyanız mı var? Koroplast Kilitli Poşet'in içine parfüm, cam ve sıvı maddeleri içine doldurup ağzını kapatıyoruz, böylece diğer malzemeleri herhangi bir aksiliğe karşı koruma altına alıyoruz.

Özellikle uçak seyahatlerinizde, kırılacak malzemelerinizi streç filme iyice sarın, valizinize öyle yerleştirin. Kırılma riskinin hemen hemen sıfıra indiğini göreceksiniz.

Tatile giderken terlik ve ayakkabılarınızı Koroplast Kokulu Çöp Torbası'na koyup bavulunuza yerleştirebilirsiniz.

Tatile giderken tüm diş fırçalarını ayrı ayrı buzdolabı poşetine koyun. Hem çok hijyenik hem de çok pratik oluyor. Şampuan gibi dökülebilecek şeyleri poşetleyip, bavulunuzun kirlenme riskini ortadan kaldırabiliyorsunuz.