Zayıflamak için streç film nasıl kullanılır?

Cevaplar


Vücudunuza zayıflatıcı krem sürerek ya da sürmeyerek, herhangi bir yerinize streç filmi alçı gibi sarın ve 1-2 saat bekletin. Terleme yoluyla zayıfladığınızı göreceksiniz. Ev işi yaparken zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

Spora veya yürüyüşe giderken karnıma, bacaklarıma ve kollarıma Koroplast Streç Film sarıyorum. Eve geldiğimde çıkartıyorum, resmen sular dökülüyor.

Yürüyüşe çıkarken ya da ev işi yaparken; bel bölgenize streç film sararsanız, sauna etkisi yapar ve daha hızlı kilo verirsiniz.

Her sabah 20 dakika koşu bandında yürüyorum. Karın ve basen bölgeme yosun yağı sürüp Koroplast Streç Film'le sarıyorum. Sonuç mükemmel.

Evde yapılan egzersiz hareketlerinde streç film kullanabilirsiniz. Örneğin benim karın bölgemde fazlalık var, o bölüme Koroplast Streç Film sarıyorum ve hareketlerimi 1 saat yaptıktan sonra streç filmi çıkarıyorum. O bölgeye sanki su dökmüşsün gibi ter çıktığını görüyorum; hem o bölgeyi zayıflatmış hem de emeğim boşa gitmemiş oluyor. Bunu problemli diğer bölgelere deneyerek test edebilirsiniz.